skip to Main Content
Bezpečnostní plomby a manipulační Systémy. KATALOGY

RFID Bezpečnostní obálka

Bezpečnostní obálka s funkcí RFID a radiofrekvenční automatickou identifikací

ŽÁDOST O SPECIÁLNÍ NABÍDKU

Popis

Bezpečnostní obálka RFID: to je vysoká úroveň ochrany a zabezpečení, kterou tento typ obálek nabízí díky okamžité signalizaci jakéhokoliv pokusu o neoprávněnou manipulaci nebo otevření obálky a jedinečnému (neopakovatelnému) sériovému číslu, který je uložen také na RFID čipu.
Automatická identifikace a datová komunikace činí sledovací operace a zpracování obálek rychlejší, spolehlivější a bezpečnější neboť vylučuje lidskou chybu.

LEGHORNGROUP RFID BAG SAFE PLUS (VOID) je špičková bezpečnostní obálka nabízející maximální ochranu při přepravě dokumentů, důvěrných materiálů, cenných produktů nebo hotovosti.

Zabezpečení zajišťuje zavírací systém, který používá bezpečnostní pásku: Pokud se pokusíte odtrhnout uzavírací pásku je uvolněn bezpečnostní potisk , což okamžitě vizuelně signalizuje pokus o neoprávněnou manipulaci. RFID čip lze také umístit ve vnitřku obálky Tato velmi silná a odolná obálka je vyrobena z koextrudovaného polyetylenu a na přání zákazníka ji lze označit vlastním značením a číslováním. Díky použití RFID nabízí i další funkce zabezpečení: obálka obsahuje inteligentní štítek s unikátním elektronickým čipem s vlastním kódovácím systémem, který nelze duplikovat . To umožňuje bezpečnou a spolehlivou automatickou identifikaci obálky. Číslo uložené uvnitř čipu může být stejné jako vytištěné pořadové číslo nebo čárový kód uvedené přímo na samotné obálce nebo na její stvrzence .

Je to ideální řešení pro zajištění bezpečnosti a zjištění neoprávněné manipulace v celém dodavatelském řetězci.

Jak používat

rfid bezpecnostni obalka jak pouzivat

rfid bezpecnostni obalka jak pouzivat

rfid bezpecnostni obalka jak pouzivat

rfid bezpecnostni obalka jak pouzivat

rfid bezpecnostni obalka jak pouzivat

Video

Mohlo by se Vám líbit…

Vyhledat