skip to Main Content
Bezpečnostní plomby a manipulační Systémy. KATALOGY

plastove vylisky icon Vstřikování plastů

Díky svým vlastním výrobním společnostem LeghornGroup zpracovává všechny druhy vysoce kvalitních plastových materiálů. Jsme schopni tisknout různé materiály a zpracovávat je jak průmyslovou, tak poloautomatickou technikou, čímž zákazníkovi lze poskytnout nejlepší produkt přesně dle jeho požadavků.

plastovy vylisek leghorngroup

design uvnitr icon Analýza a návrh způsobu lisování

plastovy vylisek leghorngroupAnalýza vhodného materiálu a druh použité formy , které jsou potřebné pro vlastní výrobu, jsou pečlivě analyzovány. Formy proto procházejí několika kontrolami a testy, aby mohly nabídnout konečný produkt vysoké úrovně a to včetně snížení konečných výrobních nákladů. LeghornGroup se neustále zabývá výzkumem a vývojem inovativních řešení, aby svým zákazníkům poskytla nejlepší výsledek s minimálním úsilím. Nabízíme jedinečný způsob vstřikování plastů a vlastní pohled na design produktů. Díky desítkám let zkušeností při výrobě vstřikovacích forem, je společnost LeghornGroup schopna zákazníkovi navrhnout různé možnosti, které plně uspokojí požadavky zákazníka.

napady icon Přenášíme vaše nápady do života

Všichni technici a inženýři LeghornGroup se pečlivě věnují potřebám zákazníků a jsou vždy připravení nalézt nová řešení a zlepšit konečný produkt. Z tohoto důvodu implementujeme do našeho výrobního cyklu pouze lisovací formy, které zaručují výrobky s dlouhou životností.

uspory icon Úspora času a nákladů

Výběr správných materiálů, vyhodnocení všech nákladů a potřebného výrobního času, nám umožňuje nabídnout zákazníkovi co nejlepší řešení optimalizující čas i náklady. Vysoká účinnost výroby bezpečnostní plomb a jejich dodávek v dohodnutých podmínkách z nás činí ideálního partnera pro stále více konkurenční trh.

servis icon Servis

LeghornGroup je jednou z mála společností, která dokáže řídit celý výrobní proces tj.

– Výrobu forem
– Lisování
– Kompletaci
– Plánování a anylýzy

vyroba prikladu icon Příklady produktů LeghornGroup

Vyhledat