skip to Main Content
Bezpečnostní plomby a manipulační Systémy. KATALOGY

rada obrazSpolečnost LeghornGroup nabízí produkty, systémy a služby pro zajištění bezpečnosti přepravovaného nákladu. Naše řešení začínají odbornou konzultací za účelem návrhu, vývoje a výroby produktu nebo kompletního řešení, které uspokojí individuální potřeby každého klienta.
Náš tým odborníků po konzultaci rychle navrhne vlastní postup, který umožní rychle a efektivně reagovat na klientovi potřeby.
Pomocí plastových a kovových bezpečnostních plomb a pomocí našich vyspělých elektronických identifikačních systémů navrhneme vždy to nejvhodnějšího řešení.

spoluprace ikonaSpolečnost

  • LeghornGroup nabízí produkty, systémy a služby pro zajištění bezpečnosti přepravovaného nákladu. Naše řešení začínají odbornou konzultací za účelem návrhu, vývoje a výroby produktu nebo kompletního řešení, které uspokojí individuální potřeby každého klienta. Náš tým odborníků po konzultaci rychle navrhne vlastní postup, který umožní rychle a efektivně reagovat na klientovi potřeby. Pomocí plastových a kovových bezpečnostních plomb a pomocí našich vyspělých elektronických identifikačních systémů navrhneme vždy to nejvhodnějšího řešení.

technicka reseni ikonaNákladově efektivní a účinná technická řešení

  • Po důkladné analýze požadavků ze strany našich zákazníků, společnost LeghornGroup prezentuje své technicko-ekonomické návrhy nejčastěji v poměru cena / výkon. Kreativita a schopnost řešit problémy, dělá z naší společnosti jednu z největších společností na trhu s bezpečnostními plombami a systémy nejen v Evropě, ale po celém světě.

vnitrni designDesignový tým a vlastní výroba

  • Součástí našeho týmu jsou designeři, mechanici, elektro inženýři a IT programátoři, kteří se vyznají v nejnovějších bezpečnostních technologiích a řešení. Každý den náš technický tým řeší řadu problémů ohledně neoprávněné manipulace se zbožím nebo majetkem během přepravy. Díky naší moderní výrobní technologii jsme schopni přímo zasahovat do výrobního procesu a dokonce i vytvořit nové bezpečnostní plomby k uspokojení požadavků našich zákazníků.
Vyhledat