skip to Main Content
Bezpečnostní plomby a manipulační Systémy. KATALOGY
banner team leghorngroup

LeghornGroup byla založena v roce 1978. Společnost LeghornGroup je výrobcem a dodavatelem bezpečnostních plomb a bezpečnostních systémů pro ochranu majetku a zboží se specializací na lodní dopravu a logistiku.
Díky svým bohatým zkušenostem a výrobním kapacitám, může společnost LeghornGroup poskytnout svým klientům dokonalý servis související s bezpečností.
Pestrá škála výrobků, systémů a zakázkových řešení umožnilo společnosti LeghornGroup etablovat se na trhu, jako jeden z evropských lídrů v tomto odvětví.
Společnost LeghornGroup disponuje svými prodejními kancelářemi v Evropě, USA, latinské Americe a na Středním východě. Naše vlastní výrobní závody na plastové a kovové plomby nám umožňují úplnou kontrolu nad naší produktovou řadou.
Kromě toho, společnost LeghornGroup vynakládá nemalé finanční prostředky na vylepšení a zdokonalení našich produktů. Více než 10 let se zabýváme i elektronickými plombami a plombami s RFID technologií, jejichž hlavní cílem je: chránit aktiva, data a informace a tím vytvořit lepší budoucnost pro nás všechny.

LeghornGroup se zavazuje chránit zboží a majetek klientů před neoprávněnou manipulací nebo krádeži při přepravě (ať už je to mechanická ochrana, elektronická ochrana nebo jejich kombinace).

Cíle společnosti LeghornGroup:

ochrana ikonaOchrana. Produkty společnosti LeghornGroup pomůžou ochránit zboží a majetek klientů při přepravě. Společnost může vytvářet na zakázku, nová technická řešení, která uspokojí všechny požadavky klientů.

 

kontrola ikonaKontrola. Plomby společnosti LeghornGroup zajistí zboží a majetek klientů a navíc mohou být sledovány pomocí bezpečnostních systémů, která umožňují operátorovi monitorovat a zasahovat v reálném čase, a to i na dálku.

 

identifikace ikonaIdentifikace. Pomocí bezpečnostních plomb společnosti LeghornGroup může klient bez problémů zkontrolovat a jednoduše identifikovat své zboží, vozidla, kontejnery, zvířata a lidi.

 

Sledovani ikonaSledování. Pomocí našich elektronických systémů a plomb může klient v reálném čase sledovat umístění, stav a pohyb zboží, vozidel a osob.

 

RFID : LeghornGroup vyrábí také pro automatický identifikační systém využívající RFID čipy ke sledování objektů.zvířat a lidí a nabízí novou a účinnou aktivitu urychlující dodací řetězec

 

uspokojit potřebyLeghornGroup také vyrábí:

  • Řešení pro pravost výrobků
  • Automatické identifikační systémy využívající RFID systémy. Tyto systémy podporují sledovatelnost předmětů, zvířat a lidí a tím nabízejí nové a efektivní řešení pro provoz a urychlení dodavatelského řetězce.

Cílem společnosti LeghornGroup je spokojený zákazník, a proto výrobkové portfolio společnosti zahrnuje pouze sortiment odpovídající současným mezinárodním bezpečnostním standardům. Každý výrobek má svůj garantovaný a evidovaný původ. Duplicita dodávaných plomb je zcela vyloučena.

Vyhledat