skip to Main Content
Bezpečnostní plomby a manipulační Systémy. KATALOGY

RFID Štítky na knihy

RFID štítky na knihy (knihovní štítky RFID) vám umožňují označovat knihy, časopisy, dokumenty a lze je vyrobit se standardní lepicí plochou nebo bezpečnostní lepící páskou

ŽÁDOST O SPECIÁLNÍ NABÍDKU

Description

RFID štítky na knihy vám umožňují označovat knihy, časopisy, dokumenty a lze je vyrobit se standardní lepicí plochou nebo bezpečnostní lepící páskou.
Obvykle jsou vyráběny na papírovém podkladu v různých tvarech a velikostech, podle potřeb zákazníka.

RFID štítky na knihy jsou k dispozici s technologií UHF RFID, která umožňuje jejich čtení na dlouhé vzdálenosti nebo s technologií HF NFC pro čtení na krátkou vzdálenost.

Použitá technologie UHF RFID je nezávislá na orientaci knihy nebo její pozici na polici, neboť čtení štítku lze provádět i bez její přímé viditelnosti. Kromě toho vzdálenost již není kritickým faktorem, protože štítek lze číst ze vzdálenosti i několika metrů.
To je velmi užitečné především při inventurách kdy pomocí RFID technologie lze bezchybně načíst současně více než 30 štítků za sekundu. Proto je inventura velmi rychlá a velmi ekonomická.

rfid stitky na knihyPoužitím RFID štítků na knihy získáte plnou kontrolu nad knihou a jejím sledováním, což má dvě hlavní výhody:

  1. v praxi se ukazuje, že inventura je mnohem rychlejší a tím se šetří čas i peníze při provozu knihovny.
  2. RFID štítky na knihy mohou navíc nahradit tradiční systémy proti krádeži na bázi EM (elektromechanické) a RF (radiofrekvenční), čímž se maximalizuje ekonomická účinnost.

Odvětví a aplikace použití:
– Knihovny
– Knihkupectví
– Archivy
– Manipulace s dokumenty

You may also like…

Vyhledat