skip to Main Content

E-LOCK GOLD

Elektronická bezpečnostní plomba na kamióny

ŽÁDOST O SPECIÁLNÍ NABÍDKU

Popis

[cml_media_alt id='2128']elock-gold_6[/cml_media_alt]E-LOCK GOLD: elektronická bezpečnostní plomba pro přepravní kontejnery

Přes 30 let se společnost LEGHORNGROUP zabývá navrhováním a výrobou elektronických bezpečnostních plomb. Dynamicky se rozvíjející firma má bohaté dlouholeté zkušenosti v oblasti boje proti neoprávněným manipulacím, což zaručuje nalezení optimálního řešení, jak čelit a předcházet poškození nebo krádeži vašeho přepravovaného zboží.

Vedení LEGHORNU si je vědomo důležitosti investic zahrnující vývoj elektronické technologie. Za posledních 10 let byla vyvinuta řada nových výrobků, které kombinují tradiční metody mechanické prevence s nejmodernějším využitím IT.

LEGHORN nabízí na mezinárodním trhu kompletní řadu elektronických produktů spojující italskou vynalézavou tvořivost s elektronickou precizností při výrobě unikátních a spolehlivých zabezpečovacích zařízení.

Toto dlouholeté spojení mezi tradicí a inovací, je reálná hodnota „Made in Italy“.

[cml_media_alt id='2129']elock-gold_14[/cml_media_alt]E-LOCK GOLD může pracovat se SIM kartou od jakéhokoli poskytovatele sítě, který pracuje na GSM pásmu (vyjma Japonska).

E-LOCK GOLD je unikátní zabezpečovací zařízení na trhu, protože je dobíjecí. Má interní dobíjecí baterii, kterou lze dobíjet pomocí USB kabelu.

Životnost baterie E-LOCK GOLD je na odeslání 1500 zpráv. V těchto zprávách jsou zahrnuty i ty, které nebyly přijaty, protože se zařízení nacházelo v místech se  slabým signálem nebo v nepokrytých oblastech..

Zprávy mohou být zaslány jak na mobilní telefon, tak na PC.

 

 

 

 

 


 

FUNKCE E-LOCK GOLD [cml_media_alt id='2131']elock-gold_9[/cml_media_alt]

  1. E-LOCK GOLD odesílá upozornění při vytažení plombovacího kolíku
  2. E-LOCK GOLD odesílá zprávu při přerušení plombovacího drátu
  3. E-LOCK GOLD odesílá zprávu při vybití baterie
  4. E-LOCK GOLD odesílá upozornění, (záleží na verzi produktu) při jeho násilném odstranění.
  5. E-LOCK GOLD může poskytnout svou GPS polohu v časových intervalech nastavených uživatelem. Z tohoto důvodu se nejedná pouze o bezpečnostní zařízení, ale je i vhodným nástrojem pro logistiku. Při aplikaci vhodného doplňkového programu lze vozidla sledovat přímo na webu (MyonlineGPS.com).
  6. E-LOCK GOLD neustále odesílá zprávy obsahující identifikační číslo zařízení a GPS souřadnice vozidla.Identifikační číslo je čtyřmístné sériové číslo vypálené laserem na vnějším polykarbonátovém krytu zařízení a na vnitřním čipu. Interní ID čip může být označen vlastním identifikačním číslem (max. 8 číslic) dle požadavku zákazníka.

INSTALACE E-LOCK GOLD

[cml_media_alt id='2130']elock-gold_10[/cml_media_alt]E-LOCK GOLD se pomocí šroubů nebo magnetických desek připevní na dveře vozidla poblíž klik dveří.

 

 


PŘÍDAVNÉ BEZPEČNOSTNÍ ZAŘÍZENÍ PRO E-LOCK GOLD

[cml_media_alt id='2132']elock-gold_11[/cml_media_alt]Uzavírací mechanismus pro plombovací kolík E-LOCK GOLD má 4 mm otvor, určený pro zaplombování samotného zařízení mechanickou bezpečnostní plombou.

E-LOCK GOLD může být jednoduše zaplombován vysoce bezpečnostní kovovou zatahovací plombou (3.5mm) certifikovanou v souladu s ISO17712:2013

 

 

 


Green LEGHORN

[cml_media_alt id='2135']elock-gold_12[/cml_media_alt]Protože jsou plomby vyráběny z různých druhů plastů, mají tu nevýhodu, že se dlouho rozkládají a jsou tudíž velmi škodlivé pro životní prostředí.

LEGHORN věnuje zvýšenou pozornost vlivu výrobního procesu jejich produktů na životní prostředí. Moderní výrobní zařízení umožňují společnosti LEGHORN pečlivě sledovat a používat chemické přísady při výrobě všech plastových dílů tak, aby se co nejvíce urychlil a usnadnil proces jejich následné likvidace

Používané chemické přísady pro usnadnění biologické rozložitelnosti jsou šetrné k životnímu prostředí.

E-LOCK GOLD je všestranná „bezpečnostní plomba budoucnosti“!

 


 

E-LOCK GOLD: INTELIGENTNÍ ELEKTRONICKÁ PLOMBA

[cml_media_alt id='2134']e-lock_gold_new1[/cml_media_alt]

Multifunkční tlačítko

E-LOCK GOLD  –  tlačítko na přední straně krytu slouží:

  • Ke kontrole, zda je zařízení v provozu případě dlouhotrvající odstávky.
  • K vizuální kontrole právě probíhajících operací a to prostřednictvím LED kontrolky.
  • K odeslání zprávy s identifikačním číslem a GPS polohou.

E-LOCK GOLD – jeho komponenty nesou označení CE

Aplikace a vývoj

Navrženo pro správu vozového parku a bezpečnost dopravy.  E-LOCK GOLD může být šitý na míru Vašim konkrétní požadavkům.

Nadstandardní výdrž baterie zajišťuje funkčnost přístroje po dlouhou dobu. Nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

 

GSM/GPS TECHNOLOGIE DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE

Dodání do 10 dnů

 


PODOBNÉ PRODUKTY

×Zavřít vyhledávání
Vyhledat